ŠILTUOJU METŲ LAIKU PIEŠIAME LAUKE. 4 PAPRASTOS IDĖJOS ALTERNATYVIAM MOLBERTUI

Vasara tai ne tik aktyvūs žaidimai gryname ore, bet ir neribotos galimybės kūrybai lauko erdvėse. Natūralus apšvietimas, ne kasdienis piešimo paviršius, laisvė kurti, proga nusiprausti upėje, ežere, jūroje ar paprastame kibire vandens, – visi šiltojo meto privalumai gali sudominti ir sutelkti rimtesnei veiklai net ir patį didžiausią aktyvistą ir išdykėlį. Be to, piešti lauke labai smagu, ypač, kai padarai ką nors kitaip nei įprasta.

Žmogaus kūnas + tapetas + dažai

Ištieskite ant žolės didelį tapeto gabalą ir duokite vaikams patiems spalvinti savo kojų pėdutes, vėliau – žingsniuoti/bėgioti paliekant jų pėdsakus popieriuje. Itin smagus žaidimas su daug juoko, šypsenų ir pasikutenimų!

Maistinė plėvelė + dažai

Jūsų kieme auga daug medžių? Apvyniokite juos permatoma maistine plėvele ir pakvieskite vaikus piešti. Teptukas lengvai slysta plėvelės paviršiumi be didesnių vandens ir dažų atsargų. Be to, kurti, atsistojus iš abiejų tokio molberto pusių, gali ne vienas „menininkas“.

Medžio kamienas + tapetai + dažai

Dar vienas būdas kūrybiniams sumanymams išnaudoti lauko erdvėse esančius medžius – apvyniojant medžio kamieną tapetu.

Sena paklodė + purkštuvas su dažais

Jeigu namuose turite jau nebereikalingų senų paklodžių – neišmeskite jų, o pakabinkite, pavyzdžiui, ant tvoros ar skalbinių virvės. Duokite vaikui į rankas švirkštų, volelių, vandens šautuvų, butelių su purkštukais, pripildytų vandeniu ir kokiais nors skystais dažais. Patikėkite, vaikai tikrai žinos, ką su jais veikti!